Wyzwanie Ostrości – old

Chcesz spróbować swoich sił w najpopularniejszym wyzwaniu w Polsce?

21.10 CZWARTEK

26.10 WTOREK

28.10 CZWARTEK

02.11 WTOREK

04.11 CZWARTEK

09.11 WTOREK

16:00

16:00

16:00

16:00

16:00

16:00

18:00

18:00

18:00

18:00

18:00

18:00

W związku z powrotem Wyzwania Ostrości uprzejmie informujemy, że umówienie się na wyzwanie jest możliwe tylko po wpłaceniu zadatku w wysokości 60 zł, który przepada z chwilą niestawienia się w umówionym terminie lub niepotwierdzeniu wizyty.

W przypadku wygrania wyzwania kwota 60 zł zostanie zwrócona.

Wprowadzona zmiana wynika z częstego niepotwierdzania i niepojawienia się osób umówionych, przez co realnie zainteresowani nie mają możliwości uczestnictwa w wyzwaniu.

Zadatek prosimy o wpłatę na konto ING 16 1050 1445 1000 0092 2827 2655 z dopiskiem: Zadatek, Imię i Nazwisko oraz termin i godzina wyzwania. (np. zadatek Jan Kowalski – 01.08.2021 godz. 16:00) Potwierdzenie przelewu zadatku prosimy o podesłanie na adres kontakt@pizzeria-alforno.pl Dziękujemy za wyrozumiałość.

Uczestnik jest zobowiązany do wpłacenia zadatku i wysłanie potwierdzenia maksymalnie do 2 dni przed terminem Wyzwania. Jednocześnie uprzejmie prosimy o potwierdzanie wizyt maksymalnie 24 godziny przed wyznaczonym terminem. W przypadku, gdy Uczestnik nie wpłaci zadatku i nie potwierdzi swojego uczestnictwa w “Wyzwaniu Ostrości" zastrzegamy sobie prawo do anulowania wyzwania danego Uczestnika.

KRÓTKO O WYZWANIU

 Jesteśmy twórcami najostrzejszej pizzy w Polsce, o której Biuro Rekordów pisze tak:

„Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że wiemy, kto serwuje najostrzejszą pizzę w Polsce! Piekielnie ostrego sosu, który właśnie ustanowił Rekord Polski można spróbować w krakowskiej Pizzerii Al Forno! Składnikami najostrzejszej pizzy są przede wszystkim różne rodzaje papryki. Poza znaną wszystkim papryką chili, jalapeno i pepperoni na pizzy znajdziemy także rekordzistki z najwyższych miejsc na skali Scoville’a – paprykę Carolina Reaper, Trinidad Scorpion i Naga Jolokia(…)”

 Przed zmierzeniem się z naszą pizzą „Fuoco Infernale” zapoznaj się z zasadami, które obowiązują podczas wyzwania!

Zasady są bardzo proste!

Uczestnik wyzwania musi zjeść pizzę o rozmiarze 45 cm w 30 minut, bez przepijania w trakcie jedzenia. Od momentu wyciągnięcia pizzy z pieca i położeniu na stół można odczekać do 5 minut, aż pizza lekko ostygnie – potem rozpoczynamy odliczanie czasu. Warunkiem przystąpienia do wyzwania jest podpisanie oświadczenia o stanie zdrowia, ryzyku związanym ze spożyciem pizzy oraz zgodzie na transmisję na naszym FB oraz na kanale YouTube.

HISTORIA WYZWANIA

Zapraszamy do zapoznania się z historią naszego “Wyzwania Ostrości"!

Poniżej przegląd wszystkich edycji!

HALL OF FAME

Poniżej prezentujemy listę dotychczasowych zwycięzców wszystkich “Wyzwań Ostrości" wraz z ich zdjęciem oraz czasem zjedzenia naszej najostrzejszej pizzy!

Naszą pizzerię odwiedzili: Filip Chajzer i Robert Stockinger z DDTVN, Epic Cheat Meal, Maksymalnie, MrKryha, Kiecol, Czerwony Pingwin, Pełną Gębą, Crazy Home Productions oraz wiele, wiele innych!

Nie możemy także zapomnieć o Pierwszym Uczestniku naszego “Wyzwania Ostrości". Wszystkim i każdemu z osobna serdecznie dziękujemy!